UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil
Do dopravy zdarma
zostáva 66,40 €
1 068 246
produktov na sklade

Ako si nasadiť kontaktné šošovky
Overené zákazníkmi
nakupujem pravidelne ... pohodka
Anonym, 20.01. 2023
Bezproblémový nákup
Anonym, 30.01. 2022
Obchod overil možnosť výmeny tovaru za iný bez nutnosti doplatku , veľmi ochotná a milá pani, tovar prišiel na druhý deň. Som veľmi spokojná
Anonym, 22.11. 2021
Spoľahlivý obchod, majú tovar ktorý som inde nenašla
Anonym, 9.10. 2021

Ako sa starať o crazy šošovky Späť

S crazy šošovkami ide ruka v ruke aj starostlivosti, ktorú musí každý užívateľ šošovkám venovať, aby mu vydržali po celú dobu ich používania. Široká ponuka barelov, plochých, antibakteriálnych a ďalších puzdier, ktorá môžete používať aj na jednodňové crazy šošovky, poskytuje možnosť štýlového ukladania kontaktných šošoviek, keď ich práve nemáte na očiach.

Púzdra nielen na crazy šošovky
Obľúbená sú najmä 3D púzdra vo $ form $ ň zvierat, lôpt alebo v tvare oka. S rozvahou nakupujte samozrejme aj roztok, do ktorého sa šošovky v puzdre ukladajú. Použitý roztok by vám mal zaručiť komplexnú starostlivosť pri čistení a uchovávanie šošovky a zároveň ešte pôsobiť pozitívne po opätovnom nasadení šošovky na oko. Čím dlhšie budete mať s šošovkou pocit, že na oku nič nemáte, tým lepšie.

Crazy šošovky a hygiena Antibalterialni gél
Pred manipuláciou so šošovkami vždy dbajte na dôkladnú hygienu, aby ste sido očí zbytočne nezaniesli infekciu. Je vhodné používať pred každou manipuláciou so šošovkami dezinfekčný gély alebo antibakteriálne mydlá. Ak táto možnosť nie je, bezchybne poslúži aplikátory šošoviek a klieštiky, pomocou ktorých si po zácviku dokážete šošovky nasadiť, bez toho aby ste sa ich prstami museli dotknúť. Keď sa teda rozhodnete farebné, crazy alebo klasické kontaktné šošovky používať, nezostáva než odporučiť návštevu toho správneho očného špecialistu (očného optika alebo lekára) a nechať si splniť svoje želanie. Za drobný poplatok vás zaškolí a šošovky vám podľa možností aj nechajú vyskúšať.

Vyberte si crazy šošovky u nás spoločne s príslušenstvom.
© 2023 K-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza