UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil
Do dopravy zdarma
zostáva 66,40 €
1 091 908
produktov na sklade

Ako si nasadiť kontaktné šošovky
Overené zákazníkmi
Spoľahlivý obchod, majú tovar ktorý som inde nenašla
Anonym, 9.10. 2021
Bezproblémový nákup
Anonym, 14.08. 2021
Super
Anonym, 11.07. 2021
Kupujem tu pravidelne, bezproblémový nákup.
Anonym, 29.12. 2020

Ako začať s nosením kontaktných šošoviek?

Chcete začať nosiť kontaktné šošovky, ale neviete "ako na to"? Tak práve Vám sú určené nasledujúce rady v článku: "Ako začať s nosením kontaktných šošoviek?", Ktoré Vám odpovie na väčšinu najčastejšie kladených otázok o kontaktných šošovkách.

Krok prvý: Nechajte si vyšetriť zrak

Pred kúpou kontaktných šošoviek je dôležité vyšetrenie zraku. Občas sa stretávame so zákazníkmi, ktorí chcú šošovky vyskúšať a náhodne si ich kúpi bez ohľadu na to, koľko majú dioptrií.

Nebojte sa, vyšetrenie nie je nič náročné ani bolestivého.
V očnej optike alebo aplikačným stredisku Vám zmeria zrak a pomôžu vybrať najvhodnejší typ kontaktných šošoviek. Potom sa pôjdete v kontaktných šošovkách na chvíľu prejsť von a znovu Vás odborne skontrolujú.

Ak bude všetko v poriadku, naučia Vás nasadzovanie a vybratí kontaktných šošoviek. Vysvetlí vám, ako sa o kontaktné šošovky starať.

Štartovací balíček pre nositeľov kontaktných šošoviek
Ak navštívite optiku väčšinou si odnesiete so sebou základné materiály ku kontaktným šošovkám, tzv.startovací balíček. V cene aplikačného poplatku je zahrnutý aj tzv. Skúšobný pár, čo sú tie kontaktné šošovky, ktoré ste si v priebehu návštevy vyskúšali. Podrobné informácie o aplikácii kontaktných šošoviek, vyšetrenie zraku, prípadne o cene atď. Vám vždy ochotne poradia v každej optike.

Krok druhý: Nákup kontaktných šošoviek

Vďaka tomu, že už bezpečne poznáte stav svojho oka a jeho potreby, už viete, aké dioptrie potrebujete a aký typ kontaktných šošoviek je pre Vás najvhodnejší, nič nebráni tomu, aby ste si mohli na kontakne-sosovky.sk vybrať to, čo potrebujete.

Nákup na našich stránkach má celý rad výhod:
       
NONSTOP aktuálna skladová dostupnosť
      
  výdajné miesta po celej SR
        
Možnosť zopakovať predchádzajúci objednávku na pár klikov
        Atraktívny vernostný program
        
Zľavy alebo bonusy pri opakovanom nákupe

Krok tretí: Nezabúdajte na pravidelné kontroly

Nezabúdajte na pravidelné kontroly. Čo sa týka starostlivosti o kontaktné šošovky, pripravili sme pre Vás články s ďalšími tipy.

© 2021 K-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza