UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil
Do dopravy zdarma
zostáva 66,40 €
1 068 312
produktov na sklade

Ako si nasadiť kontaktné šošovky
Overené zákazníkmi
nakupujem pravidelne ... pohodka
Anonym, 20.01. 2023
Bezproblémový nákup
Anonym, 30.01. 2022
Obchod overil možnosť výmeny tovaru za iný bez nutnosti doplatku , veľmi ochotná a milá pani, tovar prišiel na druhý deň. Som veľmi spokojná
Anonym, 22.11. 2021
Spoľahlivý obchod, majú tovar ktorý som inde nenašla
Anonym, 9.10. 2021

Bausch & Lomb Späť

Spoločnosť Bausch & Lomb sa vďaka novým a stále dokonalejším postupy a inovácie v oblasti kontaktných šošoviek radí medzi popredné spoločnosti pôsobiace v oblasti starostlivosti o zrak. V roku 1971 sa firme Bausch & Lomb podarilo uviesť na trh prvé mäkké kontaktné šošovky, čím si zaistila pozíciu jednej z najznámejších firiem sveta.


V 90. rokoch sa potom firma posunula o ďalší stupienok vyššie, keď sa začala zaoberať výrobou prístrojov a nástrojov pre očné ordinácie.

Rad SofLens® od Bausch & Lomb proti astigmatizmu


Ak patríte k osobám trpiacim astigmatizmom čiže krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou, ktorá je spôsobená nepravidelným zakrivením rohovky, potom sú pre Vás kontaktné šošovky Bausch & Lomb z radu SofLens ideálnym riešením. Astigmatizmus možno - až na ťažké prípady - ľahko korigovať práve pomocou špeciálnych kontaktných šošoviek SoftLens, ktoré majú odlišní dizajn a sú preto pre Vás vhodným riešením.


V ponuke nášho e-shopu môžete vyberať z niekoľkých typov kontaktných šošoviek Bausch & Lomb radu SoftLens. Napr. jednodenné kontaktné šošovky SofLens daily disposable Toric for Astigmatism sa rovnako tak, ako mesačné kontaktné šošovky SoftLens 66 Toric, vyznačujú ľahkou manipuláciou a perfektným tvarom, ktorý presne kopíruje jedinečný tvar Vášho oka. Tým napomáhajú riešiť Váš astigmatizmus.

Bausch & Lomb pre Váš zrak


Firma Bausch & Lomb nie však iba svetovou jednotkou vo výrobe a distribúcii kontaktných šošoviek, ale produkuje aj celý rad ďalších vlastných výrobkov, akými sú napríklad roztok na kontaktné šošovky ReNu MultiPlus, ktorý Vaše šošovky uchováva, hydratuje a dezinfikuje či ReNu lubrikačné kvapky, ktoré efektívne odstraňujú prípadný pocit vysychajúce kontaktné šošovky na oku.


Vyskúšajte výrobky renomovanej spoločnosti Bausch & Lomb a presvedčte sa sami o ich kvalitách.
© 2023 K-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza