UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil
Do dopravy zdarma
zostáva 66,40 €
1 075 767
produktov na sklade

Ako si nasadiť kontaktné šošovky
Overené zákazníkmi
nakupujem pravidelne ... pohodka
Anonym, 20.01. 2023
Bezproblémový nákup
Anonym, 30.01. 2022
Obchod overil možnosť výmeny tovaru za iný bez nutnosti doplatku , veľmi ochotná a milá pani, tovar prišiel na druhý deň. Som veľmi spokojná
Anonym, 22.11. 2021
Spoľahlivý obchod, majú tovar ktorý som inde nenašla
Anonym, 9.10. 2021

Cooper Vision Späť

Firma Cooper Vision sa radí k jednej z najväčších svetových spoločností, ktoré vyrábajú nielen kvalitné a cenovo dostupné kontaktné šošovky, ale aj celý rad ďalších prostriedkov o starostlivosti o zrak, akými je napr. Viacúčelový roztok Options Multi, ktorý je vhodný pre všetky typy kontaktných šošoviek .


Produkty renomovaného anglického výrobcu, spoločnosti Cooper Vision, sú vyrobené za použitia najmodernejších materiálov a špičkových technológií. Tým svojmu majiteľovi zaručujú maximálnom pohodlí a komfort pri nosení. Firma Cooper Vision myslí samozrejme aj na potreby klientov s astigmatizmom, ktorým ponúka najširší rozsah dioptrických hodnôt torických kontaktných šošoviek na trhu.

Farebné kontaktné šošovky od Cooper Vision pre Vašu zábavu


Ak radi experimentujete a chceli by ste zmeniť svoj vzhľad, potom Vám spoločnosť Cooper Vision ponúka riešenie v podobe farebných kontaktných šošoviek radu CRAZY. Farebné kontaktné šošovky sú vybavené tzv. Prizmatickým blastov, ktorý zaručuje, že šošovka v oku "nerotuje" okolo svojej osi a farebný motív, ktorý dokonale zmení vzhľad Vášho oka, zostáva stále v rovnakej polohe. Pri používaní farebných kontaktných šošoviek sa zároveň odporúča používať zvlhčujúce očné kvapky.


Ako už samotný názov radu CRAZY od spoločnosti Cooper Vision napovedá, nie sú farebné kontaktné šošovky korekčnou zrakovou pomôckou, ale slúži predovšetkým ako zábavné šošovky, ktoré nie je vhodné používať napr. Pri riadení automobilu, pretože zhoršujú periférne konania.

Kontaktné šošovky Cooper Vision


Kontaktné šošovky spoločnosti Cooper Vision sú vďaka najmodernejším technológiám vyrábané z vysoko kvalitného silikón - hydorgelového materiálu. Tento materiál dodáva šošovkám vyšší obsah vody, čím ich robí pružné a lepšie znášanlivé.

© 2023 K-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza