UV čočky mobil mobil Crazy čočky mobil RB úzký mobil
Do dopravy zdarma
zostáva 66,40 €
1 078 078
produktov na sklade

Ako si nasadiť kontaktné šošovky
Overené zákazníkmi
nakupujem pravidelne ... pohodka
Anonym, 20.01. 2023
Bezproblémový nákup
Anonym, 30.01. 2022
Obchod overil možnosť výmeny tovaru za iný bez nutnosti doplatku , veľmi ochotná a milá pani, tovar prišiel na druhý deň. Som veľmi spokojná
Anonym, 22.11. 2021
Spoľahlivý obchod, majú tovar ktorý som inde nenašla
Anonym, 9.10. 2021

Johnson & Johnson Späť

Spoločnosť Johnson & Johnson je celosvetovo uznávaným výrobcom kontaktných šošoviek a nielen v oblasti zdravotníctva zaberá čelné miesto. Ak patríte k ľuďom s vysokou citlivosťou očí, potom sú kontaktné šošovky Johnson & Johnson určené presne pre Vás. Firma Johnson & Johnson patrí medzi lídra na svetovom trhu vo výrobe kontaktných šošoviek, ktoré vynikajú vysokou kvalitou a maximálnym pohodlím pri nosení.

V ponuke nášho e-shopu nájdete široký výber kontaktných šošoviek tejto značky:
• a to ako šošovky jednodenné 1-Day Oasys, 1-Day Acuvue TruEye či 1-Day Acuvue Moist
• tak aj šošovky 14 dennej Acuvue Oasys, Acuvue Advance či Acuvue 2

Acuvue Oasys od Johnson & Johnson pre citlivé oči
Johnoson & Johnson Acuvue Oasys sú nové, silikón-hydrogélové kontaktné šošovky, určené pre zvlášť citlivé oči. Acuvue Oasys obsahujú špeciálnu zložku Hydraclear Plus, ktorá udržiava šošovky dostatočne vlhké. K ich ďalším hlavným prednostiam patrí vysoká priepustnosť kyslíka, ktorá zaručuje absolútne pohodlie pri nosení aj v náročných podmienkach, akými sú napríklad klimatizované kancelárie či dlhodobá práca na PC.

 
Acuvue Oasys sú vysoko zmáčavé a veľmi hladké kontaktné šošovky vhodné predovšetkým pre oči, ktoré pri nosení šošoviek pociťujú suchosť a pálivosť.

Johnson & Johnson spoľahlivý partner pre Vaše oči
Výrobky spoločnosti Johnshon & Johnson vynikajú predovšetkým inovácie a modernými prístupmi firmy, o čom svedčí aj rad ocenení na medzinárodných výstavách. Hoci v ponuke nájdete predovšetkým dvojtýždňovej kontaktné šošovky, ani mesačné či jednodenné kontaktné šošovky nie sú výnimkou. Zvlášť jednodňové kontaktné šošovky sú obľúbené predovšetkým pre svoju ľahkú údržbu, kedy nepotrebujete už žiadny roztok pre ich čistenie. Šošovky jednoducho ráno nasadíte a večer vyhodíte - jednoduché, rýchle a efektívne.


Objednajte si skvelé kontaktné šošovky spoločnosti Johnson & Johnson a presvedčte sa sami o ich kvalitách
© 2023 K-Šošovky.sk
Vytvoril Marek Kebza